University of the Pacific                       5/28/2016 - 8:46 AM
       2016 Tiger Memorial Day Meet - 5/27/2016 to 5/29/2016        
 
 Event 1  Girls 10 & Under 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Axelman, Mia E         10 NSS-SN            5:28.07    5:35.31  
  2 Bergamasco, Sofia      10 SUNN-PC           5:50.89    5:35.40  
  3 Beisel, Sophie P       10 SCSC-PC           5:45.51    5:36.97  
  4 Mandal, Ipsita         10 SCSC-PC           5:55.16    5:43.95  
  5 Dick-Peddie, Jennifer  10 SCSC-PC           6:03.00    6:02.28  
  6 Carkhuff, Saylor R     10 TERA-PC           6:52.68    6:08.99  
  7 Gibson, Julianna L      9 STAS-SN           7:00.00    6:11.08  
  8 DeVries, Clarie J      10 Sn-Gold-SN        7:02.79    6:13.00  
  9 Ayers, Athena G         9 BSW-PC            7:02.00    6:25.32  
 10 Larsen, Elle A         10 NSS-SN            6:12.62    6:25.90  
 11 De la Torre, Esme      10 TIGR-PC           6:59.99    6:45.67  
 12 Barraza, Lilly M       10 TIGR-PC           6:59.99    6:46.58  
 13 Mak, Natalie O          8 UN-PC             7:02.79    6:52.67  
 14 Edwards, Lexi G         9 TIGR-PC           7:02.79    7:10.96  
 15 Ciobanu, Sarah J        8 TIGR-PC           7:02.79    7:40.01  
 16 Pinkham, Sophia M       9 TIGR-PC                NT    7:48.44  
 
 Event 1  Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Wang, Crystal          11 UN-PC             5:19.80    5:12.91  
  2 McLain, Katie M        12 Sn-Gold-SN        5:34.20    5:21.89  
  3 Sullivan, Emma G       12 CROW-PC           5:20.00    5:23.56  
  4 Adey, Julia E          12 SRVA-PC           5:36.96    5:29.08  
  5 Combitsis, Annelyse R  12 LAC-PC            5:52.25    5:42.71  
  6 Spencer, Sydney E      12 TIGR-PC           5:56.20    5:48.75  
  7 Yeargain, Lily N       11 STAS-SN           6:35.36    5:49.25  
  8 Davis, Jenna Y         11 CROW-PC           6:22.54    5:52.84  
  9 Fahlen, Evelyn M       12 TIGR-PC           7:01.99    6:05.59  
 10 Depaco, Maya E         11 DA-PC             7:00.00    6:11.15  
 11 Sellers, Miranda R     11 SMST-SN           6:24.44    6:21.10  
 12 Snowden, Natalie F     11 Sn-Gold-SN        9:00.00    6:43.73  
 -- Turner, Sydney A       12 DART-SN           4:56.95         NS  
 
 Event 1  Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gardner, Amber G       13 CROW-PC           5:01.44    4:54.49  
  2 Lapum, Emma D          14 BSW-PC            5:06.97    4:58.69  
  3 Davis, Jessica S       13 CROW-PC           6:04.75    5:03.56  
  4 Deback, Sarah J        14 TERA-PC           5:03.48    5:06.60  
  5 Mitsuda, Evelyn G      13 NSS-SN            5:11.43    5:11.00  
  6 Magnussen, Emma J      14 TIGR-PC           5:00.00    5:11.47  
  7 Brunsdon, Sarah K      13 TERA-PC           5:30.00    5:14.61  
  8 Soares, Katalina M     13 TIGR-PC           5:27.27    5:18.48  
  9 Hermeston, Emma J      13 Osprey-PC         5:01.79    5:19.24  
 10 Lane, Casey            14 PST-PC            6:07.39    5:20.32  
 11 Hancock, Annemarie N   13 SRVA-PC           5:43.32    5:20.33  
 12 Rodenberg, Lauren E    13 SMST-SN           5:20.66    5:21.02  
 13 Schroer, Grace D       13 SMST-SN           5:18.30    5:24.24  
 14 Ludwig, Kaitlyn L      14 TERA-PC           5:34.04    5:28.01  
 15 Atienza, Audrey C      14 SRVA-PC           5:33.13    5:33.73  
 16 Peterson, Karenna L    13 SMST-SN           5:41.80    5:34.73  
 17 Gronert, Zoe S         13 CROW-PC           5:40.93    5:36.53  
 18 Beltran, Monica D      13 SRVA-PC           5:43.20    5:36.89  
 19 Orr, Avery F           14 TIGR-PC           5:13.32    5:46.73  
 20 Fahlen, Jocelyn C      14 TIGR-PC           5:48.49    5:49.55  
 21 Estrada, Isabelle V    14 TIGR-PC           6:20.29    6:06.66  
 
 Event 1  Girls 15-16 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hammill, Taylor N      16 CROW-PC           4:39.47    4:48.03  
  2 Spencer, Madison K     16 TIGR-PC           5:26.43    5:30.02  
  3 Case, Karenna A        15 TIGR-PC           6:15.94    6:17.63  
 -- Herbst, Maddie G       15 TIGR-PC           6:59.99         NS  
 
 Event 1  Girls 17-18 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Backlund, Stephie A    17 BSW-PC            4:38.58    4:52.49  
  2 Monnich, Emma N        18 TIGR-PC           4:50.00    4:57.19