University of the Pacific                       5/28/2016 - 8:46 AM
       2016 Tiger Memorial Day Meet - 5/27/2016 to 5/29/2016        
 
 Event 3  Girls 11-12 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Turner, Sydney A       12 DART-SN           5:23.89    5:34.01  
  2 Jih-Schiff, Ana P      12 CROW-PC           5:45.10    5:36.85  
  3 Fok, Lexi L            12 OAPB-PC           6:15.00    5:47.54  
  4 Watts, Vanessa K       12 WCAB-PC           6:00.47    5:50.22  
  5 Bergamasco, Sara       11 SUNN-PC           6:01.38    6:02.21  
  6 Gregory, Kayla N       11 CROW-PC           6:20.00    6:02.23  
  7 Davis, Audrey A        11 CROW-PC           7:00.00    6:11.17  
  8 Combitsis, Annelyse R  12 LAC-PC            6:33.70    6:19.45  
  9 Carson, Lucy J         12 NSS-SN            6:53.66    6:34.96  
 10 Sellers, Miranda R     11 SMST-SN           7:23.79    7:17.03  
 
 Event 3  Girls 13-14 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mitchell, Katie J      13 CROW-PC           5:20.78    5:15.42  
  2 Vial, Marin L          13 SMST-SN           5:15.34    5:16.09  
  3 McKenna, Mai L         14 Osprey-PC         5:19.89    5:24.77  
  4 Tan, Caitlin           13 SRVA-PC           5:49.68    5:41.26  
  5 Dulski, Abby S         13 TERA-PC           5:42.68    5:44.97  
  6 Mitsuda, Evelyn G      13 NSS-SN            6:00.78    5:51.09  
  7 Tupe, Ayesha Y         13 SMST-SN           5:36.65    5:52.97  
  8 Wakashige, Casey Y     14 SRVA-PC           6:28.17    6:08.20  
  9 Rasmussen, Kait A      13 RAM-PC            6:10.57    6:17.27  
 10 Calderoni, Jessica     13 QSS-PC            6:11.63    6:17.67  
 
 Event 3  Girls 15-16 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cadenasso, Samantha R  15 PST-PC            6:37.36    6:20.26  
 
 Event 3  Girls 17-18 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hosmer, Taylor E       18 TIGR-PC           5:07.99    5:20.77