University of the Pacific                       5/28/2016 - 3:49 PM
       2016 Tiger Memorial Day Meet - 5/27/2016 to 5/29/2016        
 
 Event 7  Girls 13-14 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Vial, Marin L          13 SMST-SN           2:27.57    2:32.81  
  2 Dulski, Abby S         13 TERA-PC           2:40.47    2:40.51  
  3 Gardner, Amber G       13 CROW-PC           2:39.72    2:40.93  
  4 Davis, Jessica S       13 CROW-PC           2:36.12    2:41.31  
  4 Depaco, Alexis I       13 CROW-PC           2:41.86    2:41.31  
  6 Tupe, Ayesha Y         13 SMST-SN           2:36.92    2:41.59  
  7 Greenberg, Victoria J  14 OAPB-PC           2:40.40    2:41.77  
  8 Smith, Madeline L      14 OAPB-PC           2:41.02    2:42.15  
  9 Largent, Megan E       14 SMST-SN           2:41.14    2:42.27  
 10 Scheberies, Jacklyn J  14 CROW-PC           2:50.06    2:45.18  
 11 Foster, Christy S      13 BSW-PC            2:46.31    2:45.79  
 12 Mitsuda, Evelyn G      13 NSS-SN            2:48.46    2:47.11  
 13 Ciruli, Lola M         13 OAPB-PC           2:58.51    2:47.67  
 14 Buckley, Maggie J      13 OAPB-PC           2:49.67    2:48.42  
 15 Harrison, Elsie N      14 DA-PC             2:51.37    2:48.47  
 16 Hermeston, Emma J      13 Osprey-PC         3:02.15    2:48.92  
 17 Brunsdon, Sarah K      13 TERA-PC           2:53.65    2:48.95  
 18 Hancock, Annemarie N   13 SRVA-PC           2:52.98    2:48.98  
 19 Largent, Sara K        14 SMST-SN           2:45.35    2:49.10  
 20 Kermoian, Kelly K      13 CROW-PC           2:45.30    2:49.20  
 21 Thomas, Tay M          13 OAPB-PC           2:52.35    2:50.01  
 22 Rodenberg, Lauren E    13 SMST-SN           2:50.00    2:51.02  
 23 Broad, Sophie M        13 TERA-PC           2:49.16    2:51.39  
 24 Suppiger, Shelby E     13 CROW-PC           2:41.90    2:52.77  
 25 Cerna, Denise          14 Osprey-PC         2:42.16    2:52.92  
 26 Corvacho-Marrugo, Mar  13 SMST-SN           2:45.50    2:53.24  
 27 Schroer, Grace D       13 SMST-SN           2:47.71    2:53.26  
 28 Lane, Casey            14 PST-PC            2:54.70    2:53.34  
 29 Calderoni, Jessica     13 QSS-PC            3:05.19    2:54.30  
 30 Anderson, Parker J     13 LAC-PC            2:53.33    2:56.18  
 31 Hoppa, Maddie R        13 SMST-SN           2:58.44    2:56.56  
 32 Griffin, Sky A         14 OAPB-PC           2:50.34    2:58.09  
 33 Davis, Melinda E       14 LAC-PC            3:02.94    2:58.53  
 34 Greenberg, Alexis C    13 OAPB-PC           2:58.04    3:00.80  
 35 Bonke, Lea R           13 SUNN-PC           3:01.50    3:00.91  
 36 Cleveland, Audrey      13 UN-PC             3:10.03    3:02.17  
 37 Peterson, Karenna L    13 SMST-SN           2:57.61    3:03.07  
 38 Ludwig, Kaitlyn L      14 TERA-PC           3:03.23    3:04.03  
 39 Rusk, Mia N            13 OAPB-PC           3:10.54    3:04.39  
 40 Kirk, Ashlynn D        13 LAC-PC            3:09.79    3:06.02  
 41 Rosillo, Abby F        13 TERA-PC           3:06.49    3:08.01  
 42 Ayers, Emma R          13 UN-PC             3:05.22    3:09.87  
 43 Hunter, Haley J        14 OAPB-PC           3:05.68    3:11.07  
 44 Zarate, Halia G        13 BSW-PC            3:00.00    3:11.71  
 45 Liu, Angela            13 Osprey-PC         3:22.69    3:18.55  
 46 Fahlen, Jocelyn C      14 TIGR-PC           3:20.39    3:21.21  
 47 Hanneken, Lauren C     13 OAPB-PC           3:20.40    3:29.75  
 48 Straka, Kaitlyn N      13 DA-PC             3:15.00    3:37.76  
 -- Wagner, Jordan P       14 TIGR-PC           3:06.86         DQ  
 -- Auser, Juliana R       13 TIGR-PC           4:05.70         DQ  
 -- Ciobanu, Alice G       13 TIGR-PC           2:56.29         DQ  
 
 Event 7  Girls 15-16 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lindquist, Emma E      16 TIGR-PC           2:46.99    2:39.53  
  2 Brophy, Brylee J       16 Sn-Gold-SN        2:34.10    2:41.30  
  3 Hunter, Ashley M       15 TIGR-PC           2:46.99    2:44.03  
  4 Steffkova, Martina B   15 TERA-PC           3:00.23    2:51.99  
  5 Black, Hanna A         16 TIGR-PC           2:52.63    2:55.33  
  6 Phen, Veronica A       15 TIGR-PC           2:49.86    2:56.53  
  7 O'Callaghan, Magdelyn  15 NSS-SN            3:01.00    3:05.32  
  8 Cadenasso, Samantha R  15 PST-PC            3:02.14    3:05.74  
  9 Carroll, Rachel E      16 BSW-PC            3:12.85    3:10.40  
 10 Wong, Ashley M         15 DA-PC             3:15.00    3:13.79  
 11 Herbst, Maddie G       15 TIGR-PC           3:31.89    3:24.48  
 12 Case, Karenna A        15 TIGR-PC           3:31.05    3:30.17  
 -- NG, Izzy S             15 UN-PC             2:54.33         NS  
 
 Event 7  Girls 17-18 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 O'Callaghan, Grace A   17 NSS-SN            2:53.43    2:55.51  
 
 Event 7  Girls 19 & Over 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Atkins, Lauren A       20 TIGR-PC           2:23.03    2:32.35